Znajdź obraz po kolorze:

Polityka prywatności

Ochrona danych osobowych

  1. Admiratorem danych osobowych Klientów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U. z 2002 r., nr 101 poz. 926 ze zm.) jest Firma nazwa firmy która, gromadzi je oraz przechowuje przestrzegając obowiązujących przepisów prawa. Dane osobowe nie będą udostępniane osobom trzecim. Dane osobowe gromadzone są wyłącznie w celach realizacji zamówienia, wystawienia dowodu sprzedaży oraz wysyłki towaru.
  2. Każdy Klient ma prawo wglądu do treści podanych danych osobowych w formularzu oraz ich poprawiania i żądania ich usunięcia.
  3. Dane potrzebne do realizacji płatności za pomocą serwisów Operatorów płatności nie są znane właścicielowi sklepu www.4decorator.pl. Autoryzacja elektronicznych form płatności odbywa się na stronach internetowych Operatorów płatności.

EKOLOGICZNIE

Nasze obrazy wykonywane są z atestowanych materiałów zgodnych z wymogami ekologii, nie tracąc przy tym na wysokiej jakości

SZYBKA WYSYŁKA

Dbamy o Twój czas, dlatego wszystkie zamówienia obrazów w naszym sklepie internetowym realizujemy do 7 dni

ATRAKCYJNE CENY

Sprawdż naszą ofertę i przekonaj się, że posiadamy mnóstwo obrazów ręcznie malownaych w atrakcyjnej cenie

ORYGINALNE WZORY

Każdy z naszych obrazów cechuje nieszablonowy wzór, oryginalny pomysł, starannie dobrana kolorystyka oraz dbałość o detale

...zostańmy w kontakcie

obrazy na płótnie ręcznie malowane

Najpopularniejsze kategorie

Obrazy przestrzenne 3D Abstrakcje Afryka Anioły

Najpopularniejsze kategorie

Kwiaty i owoce Martwa natura Architektura Feng Shui