Znajdź obraz po kolorze:

Obrazy ręcznie malowane / Obrazy AfrykaLiczba znalezionych produktów: 3

Sortuj wg ceny: od najwyższej od najniższej

NOWOCZESNY OBRAZ Afrykańska sawanna i żyrafy PEJZAŻ MALOWANY NA PŁÓTNIE 946A

Obraz PEJZAŻ. Afrykańska sawanna i Ĺźyrafy.

wymiary: 160x60cm - 40x40, 20x50, 30x60, 20x50, 30x50 cm

460 PLN

NOWOCZESNY OBRAZ Jezioro marzeń OBRAZY RĘCZNIE MALOWANE 934

Obrazy PEJZAŻe. Jezioro marzeń.

wymiary: 150x70cm - 24x30, 30x50, 30x70, 30x50, 24x30 cm

271 PLN

Afrykańska pełnia PEJZAŻ OBRAZ OBRAZY NA PŁÓTNIE 463

Obraz afrykański PEJZAŻ. Afrykańska pełnia.

wymiary: 200x70cm - 30x40, 40x50, 40x70, 40x50, 30x40 cm

414 PLNObrazy Afryka

Afrykański kontynent 

Afryka jest drugim pod względem liczby ludności kontynentem na świecie ale jednocześnie najstarszym zamieszkałym obszarem na świecie. Przyroda afrykańska zachwyca nas niezwykłą florą i  fauną. Najdawniejszymi znaleziskami sztuki afrykańskiej są ryty i malowidła naskalne pochodzące z okresu paleolitu. Wykonywane przez polujących BuszmenĂłw na skałach Sahary i południowej Afryki przedstawiają sceny łowĂłw oraz ludzkie, często nałoĹźone na siebie postacie.

Dziki ląd blisko nas

Chcesz poczuć smak przygody? Wybrać się w podróş po afrykańskich pustyniach, odwiedzić afrykańskie wioski czy podziwiać malownicze wschody i zachody słońca... ??? Odkryj naszą bogatą kolekcję z kategorii " Obrazy afryka ". To wzory, ktĂłre z powodzeniem stworzą w Twoim wnętrzu ciepły i przepełniony egzotyką klimat. Obrazy Afryka to propozycja dla osĂłb, ktĂłre poszukają dekoracji pełnych egzotyki. Nasza obrazy inspirowane Afryką to bogactwo róşnorodnych motywĂłw z Czarnego Lądu - afrykańska sawanna , Sahara, Wielkie Jeziora Afrykańskie, lasy deszczowe ale i teĹź egzotyczne zwierzęta, bogowie egipscy czy faraonowie. Dzikość przyrody,  słoneczne pejzaĹźe,  pustynie – to wszystko znajdziesz w naszych Obrazach Afryka.

Sztuka Afryki i Oceanii

Sztuka Afryki - W początkach XX wieku fascynacja sztuką Afryki była jednym ze ĹşrĂłdeł inspiracji Ăłwczesnej awangardy artystycznej ( fowizm, kubizm, ekspresjonizm ) -  artystĂłw takich jak Matisse, Braque i Picasso. 

Sztuka Oceanii - Sztuka Oceanii obejmuje twĂłrczość rdzennych mieszkańcĂłw czterech wielkich regionĂłw: Nowej Gwinei, Melanezji, Polinezji i Mikronezji. Obejmowała obiekt o przeznaczeniu kulturowym , ludzkie ciało (tatuaĹźe), a takĹźe przedmioty powszechnego uĹźytku. Najbardziej znanymi dziełami Oceanii są niewątpliwie megalityczne kamienne posągi spotykane m.in. na Wyspach Wielkanocnych czy Tahiti. 
EKOLOGICZNIE

Nasze obrazy wykonywane są z atestowanych materiałów zgodnych z wymogami ekologii, nie tracąc przy tym na wysokiej jakości

SZYBKA WYSYŁKA

Dbamy o Twój czas, dlatego wszystkie zamówienia obrazów w naszym sklepie internetowym realizujemy do 7 dni

ATRAKCYJNE CENY

Sprawdż naszą ofertę i przekonaj się, że posiadamy mnóstwo obrazów ręcznie malownaych w atrakcyjnej cenie

ORYGINALNE WZORY

Każdy z naszych obrazów cechuje nieszablonowy wzór, oryginalny pomysł, starannie dobrana kolorystyka oraz dbałość o detale

...zostańmy w kontakcie

obrazy na płótnie ręcznie malowane

Najpopularniejsze kategorie

Obrazy przestrzenne 3D Abstrakcje Afryka Anioły

Najpopularniejsze kategorie

Kwiaty i owoce Martwa natura Architektura Feng Shui