Znajdź obraz po kolorze:

Srebrna przestrzeń 160x80cm Obrazy ręcznie malowane na płótnie abstrakcja 871

Wymiary poszczególnych części: 24x30cm, 30x50cm, 30x70cm, 30x70cm

Kolorystyka: biały, szary, czarny, srebrny

Obraz akrylowy malowany na płótnie. Nowoczesny, pasujacy do każdego wnętrza. Obrazy naszego autorstwa są niekonwencjonalne pod względem formalnym jaki i warsztatowym. Oprócz standardowych farb używamy często zaskakujące techniki oraz tworzywa malarskie.
Kolekcje i wzory naszych obrazów wyróżniają się oryginalnością, nawiązują do klasycznych wzorców i najnowszych trendów. Ręcznie malowany obraz akrylowy na płótnie jest naciągnięty na krosna o grubości 2cm. Boki obrazu wykończone w kolorze dzieła. Nowoczesne obrazy nie wymagają oprawy. Temetem naszych obrazów jest pejzaż, abstrakcja, martwa natura, architektura, anioły, kwiaty, drzewa, prezent, prezenty, zwierzęta, kosmos, afryka, bonsai, akty. Tworzymy tryptyki, fortyki, abstrakcje, reprodukcje, fotoobrazy, obrazy olejne 3D oraz obrazy jednoczęściowe.

Mają Państwo własny pomysł na obraz ???

Wykonujemy również obrazy na zamówienie, w dowolnej technice (farby olejne, akrylowe) i o dowolnych wymiarach. Paleta kolorów jest tak ogromna, że każdy znajdzie i wymyśli coś dla siebie. Obrazem na zamówienie może być kopia, reprodukcja, obraz malowany ze zdjęć, wyszukany w internecie lub wszystko co przyjdzie Państwu do głowy. Zamówienie obrazu może być fantastycznym prezentem ślubnym, świątecznym, urodzinowym bądź po prostu formą uszczęśliwienia drugiej osoby. Gwarantujemy profesjonalizm i szybkie wykonanie zamówionego obrazu.

Podana kwota jest ceną sprzedaży wszystkich części obrazu.

Numer katalogowy:871

Wymiary:160x80cm - 24x30, 30x50, 30x70, 30x70 cm

Materiał:Płótno naciągnięte na krosna

Kolorystyka:

Dostępność:na zamówienie

239 PLN

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

14+3=

Jeżeli masz własny, niepowtarzalny  pomysł na obraz ? Napisz do nas sklep@4decorator.pl, zadzwoń 662414190 lub Facebook - KLIKNIJ !


Nasza firma zajmuje się wykonywaniem obrazów na zamówienie, w dowolnej technice (farby olejne, akrylowe)  o dowolnych wymiarach oraz wybranym kolorze. Obraz na zamówienie może być kopią, może być malowany ze zdjęcia, wyszukany w internecie lub wszystko co przyjdzie Ci do głowy. Obrazy mogą być prezentem ślubnym, świątecznym, urodzinowym bądź po prostu formą uszczęśliwienia drugiej osoby. Gwarantujemy profesjonalizm i szybkie wykonanie.

Rodo - Tu znajdziesz informacje dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych- Kliknij w - LINK


Podana kwota jest ceną sprzedaży wszystkich części obrazu widocznych na zdjęciu.

EKOLOGICZNIE

Nasze obrazy wykonywane są z atestowanych materiałów zgodnych z wymogami ekologii, nie tracąc przy tym na wysokiej jakości

SZYBKA WYSYŁKA

Dbamy o Twój czas, dlatego wszystkie zamówienia obrazów w naszym sklepie internetowym realizujemy do 7 dni

ATRAKCYJNE CENY

Sprawdż naszą ofertę i przekonaj się, że posiadamy mnóstwo obrazów ręcznie malownaych w atrakcyjnej cenie

ORYGINALNE WZORY

Każdy z naszych obrazów cechuje nieszablonowy wzór, oryginalny pomysł, starannie dobrana kolorystyka oraz dbałość o detale

...zostańmy w kontakcie

obrazy na płótnie ręcznie malowane

Najpopularniejsze kategorie

Obrazy przestrzenne 3D Abstrakcje Afryka Anioły

Najpopularniejsze kategorie

Kwiaty i owoce Martwa natura Architektura Feng Shui