Znajdź obraz po kolorze:

OBRAZ AKRYLOWY MALOWANY NA PŁÓTNIE Afryka tajemnicza 97

Obraz y pejzaże widoki. Afryka tajemnicza.

Obraz akrylowy przedstawiający pejzaż afrykański.Utzrymany został w ciepłej kolorystyce. Użyto farb wysokiej jakości w kolorach brązowym, rudym, pomarańczowym, białym, czarnym i kremowym.

Jest to ręcznie malowany obraz akrylowy na płótnie naciągniętym na krosna o grubości 2cm. Złożony jest z czterech części tworzących całość. Obraz nie wymaga oprawy gdyż jego boki zostały wykończone w kolorze dzieła.

Nasze nowoczesne obrazy są niekonwencjonalne pod względem formalnym jaki i warsztatowym. Tworzymy zarówno obrazy dzielone - dyptyk, trypty, fortyk, jak i obrazy jednoczęściowe w różnych kategoriach. W ofercie znajduję się również propozycja dla bardziej wymagających osób - obraz na zamówienie. Realizujemy wizje i koncepcje naszych klientó na najwyższym poziomie.

Numer katalogowy:97

Wymiary:35x45, 30x70, 30x70, 35x45 cm

Materiał:Płótno naciągnięte na krosna

Kolorystyka:

Dostępność:dostępny

241 PLN 201 PLN

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

14+3=

Jeżeli masz własny, niepowtarzalny  pomysł na obraz ? Napisz do nas sklep@4decorator.pl, zadzwoń 662414190 lub Facebook - KLIKNIJ !


Nasza firma zajmuje się wykonywaniem obrazów na zamówienie, w dowolnej technice (farby olejne, akrylowe)  o dowolnych wymiarach oraz wybranym kolorze. Obraz na zamówienie może być kopią, może być malowany ze zdjęcia, wyszukany w internecie lub wszystko co przyjdzie Ci do głowy. Obrazy mogą być na prezent ślubny, świąteczny, urodzinowy bądź po prostu forma uszczęśliwienia drugiej osoby. Gwarantujemy profesjonalizm i szybkie wykonanie.

Rodo - 25 maja weszły w życie nowe przepisy o ochronie danych osobowych. W związku z tym udostępniamy ci informacje dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych- Znajdziesz je po kliknięciu w - LINK


Podana kwota jest ceną sprzedaży wszystkich części obrazu widocznych na zdjęciu.

EKOLOGICZNIE

Nasze obrazy wykonywane są z atestowanych materiałów zgodnych z wymogami ekologii, nie tracąc przy tym na wysokiej jakości

SZYBKA WYSYŁKA

Dbamy o Twój czas, dlatego wszystkie zamówienia obrazów w naszym sklepie internetowym realizujemy do 7 dni

ATRAKCYJNE CENY

Sprawdż naszą ofertę i przekonaj się, że posiadamy mnóstwo obrazów ręcznie malownaych w atrakcyjnej cenie

ORYGINALNE WZORY

Każdy z naszych obrazów cechuje nieszablonowy wzór, oryginalny pomysł, starannie dobrana kolorystyka oraz dbałość o detale

...zostańmy w kontakcie

obrazy na płótnie ręcznie malowane

Najpopularniejsze kategorie

Obrazy przestrzenne 3D Abstrakcje Afryka Anioły

Najpopularniejsze kategorie

Kwiaty i owoce Martwa natura Architektura Feng Shui