Znajdź obraz po kolorze:

3D Red Love OBRAZ NOWOCZESNY RĘCZNIE MALOWANY NA PŁÓTNIE 689A

Obraz przestrzenny 3D. Red Love.

Obraz nowowczesny 3D naszego autorstwa to niekonwencjonalne pod względem formalnym jaki i warsztatowym dzieło w oryginalnej formie. Świetna propozycja do minimalistycznych wnętrz domu lub biura, idealny do modnego gabinetu czy awangardowego salonu. Doda charakteru również stonowanym wnętrzom.

Ręcznie malowany obraz akrylowy na płótnie naciągniętym na krosna o grubości 2cm. Wykonany w kolorach: czerwonym, białym, czarnym i szary. Wzorowy obraz przestrzenny skłądający się z 5 części.

W naszej kolekcji posiadamy wiele modnych wzorów oraz klasycznych motywów. Gdyby jednak zamarzyło się Państwu coś zupełnie odmienneg, malujemy także obrazy na zamówienie.

Numer katalogowy:689A

Wymiary:120x110cm - 2 x 40x50, 2 x 20x70, 20x20 cm

Materiał:Płótno naciągnięte na krosna sosnowe

Kolorystyka:

Dostępność:na zamówienie

285 PLN

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

14+3=

Jeżeli masz własny, niepowtarzalny  pomysł na obraz ? Napisz do nas sklep@4decorator.pl, zadzwoń 662414190 lub Facebook - KLIKNIJ !


Nasza firma zajmuje się wykonywaniem obrazów na zamówienie, w dowolnej technice (farby olejne, akrylowe)  o dowolnych wymiarach oraz wybranym kolorze. Obraz na zamówienie może być kopią, może być malowany ze zdjęcia, wyszukany w internecie lub wszystko co przyjdzie Ci do głowy. Obrazy mogą być na prezent ślubny, świąteczny, urodzinowy bądź po prostu forma uszczęśliwienia drugiej osoby. Gwarantujemy profesjonalizm i szybkie wykonanie.

Rodo - 25 maja weszły w życie nowe przepisy o ochronie danych osobowych. W związku z tym udostępniamy ci informacje dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych- Znajdziesz je po kliknięciu w - LINK


Podana kwota jest ceną sprzedaży wszystkich części obrazu widocznych na zdjęciu.

EKOLOGICZNIE

Nasze obrazy wykonywane są z atestowanych materiałów zgodnych z wymogami ekologii, nie tracąc przy tym na wysokiej jakości

SZYBKA WYSYŁKA

Dbamy o Twój czas, dlatego wszystkie zamówienia obrazów w naszym sklepie internetowym realizujemy do 7 dni

ATRAKCYJNE CENY

Sprawdż naszą ofertę i przekonaj się, że posiadamy mnóstwo obrazów ręcznie malownaych w atrakcyjnej cenie

ORYGINALNE WZORY

Każdy z naszych obrazów cechuje nieszablonowy wzór, oryginalny pomysł, starannie dobrana kolorystyka oraz dbałość o detale

...zostańmy w kontakcie

obrazy na płótnie ręcznie malowane

Najpopularniejsze kategorie

Obrazy przestrzenne 3D Abstrakcje Afryka Anioły

Najpopularniejsze kategorie

Kwiaty i owoce Martwa natura Architektura Feng Shui