Znajdź obraz po kolorze:

Czerwony czarny biały OBRAZ PRZESTRZENNY 3D MALOWANY NA PŁÓTNIE 695A

Nowoczesne obrazy 3D obraz przestrzenny. Czerwony czarny biały.

Czerwony czarny biały to wymowny tytuł charakteryzujący cały obraz. Przedstawione rękodzieło wykonane z użyciem tych trzech barw to nowatorski i awangardowy przykład na obraz przestrzenny. Do jego wykonania poza stadardowymi farbami użyto tworzyw malarskich nadających specyficzną strukturę - widoczna na zbliżeniu. Tryptyk idealny do modnego wnętrza - salonu, sypialni, przedpokoju czy biura.

Obraz akrylowy ręcznie malowany na płótnie naciągniętym na krosna o grubości 2cm, wykończony w kolorze dzieła, złożony z 3 części.

Tworzymy także inne obrazy wieloczęściowe - między innymi dyptyki, fortyki. Posiadamy w naszej kolekcji wiele modnych wzorów oraz klasycznych motywów. Malujemy obrazy na zamówienie, portret na zamówienie.

Numer katalogowy:695A

Wymiary:2 x 40x60, 20x60 cm

Materiał:Płótno naciągnięte na krosna sosnowe

Kolorystyka:

Dostępność:dostępny

248 PLN 205 PLN

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

14+3=

Jeżeli masz własny, niepowtarzalny  pomysł na obraz ? Napisz do nas sklep@4decorator.pl, zadzwoń 662414190 lub Facebook - KLIKNIJ !


Nasza firma zajmuje się wykonywaniem obrazów na zamówienie, w dowolnej technice (farby olejne, akrylowe)  o dowolnych wymiarach oraz wybranym kolorze. Obraz na zamówienie może być kopią, może być malowany ze zdjęcia, wyszukany w internecie lub wszystko co przyjdzie Ci do głowy. Obrazy mogą być na prezent ślubny, świąteczny, urodzinowy bądź po prostu forma uszczęśliwienia drugiej osoby. Gwarantujemy profesjonalizm i szybkie wykonanie.

Rodo - 25 maja weszły w życie nowe przepisy o ochronie danych osobowych. W związku z tym udostępniamy ci informacje dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych- Znajdziesz je po kliknięciu w - LINK


Podana kwota jest ceną sprzedaży wszystkich części obrazu widocznych na zdjęciu.

EKOLOGICZNIE

Nasze obrazy wykonywane są z atestowanych materiałów zgodnych z wymogami ekologii, nie tracąc przy tym na wysokiej jakości

SZYBKA WYSYŁKA

Dbamy o Twój czas, dlatego wszystkie zamówienia obrazów w naszym sklepie internetowym realizujemy do 7 dni

ATRAKCYJNE CENY

Sprawdż naszą ofertę i przekonaj się, że posiadamy mnóstwo obrazów ręcznie malownaych w atrakcyjnej cenie

ORYGINALNE WZORY

Każdy z naszych obrazów cechuje nieszablonowy wzór, oryginalny pomysł, starannie dobrana kolorystyka oraz dbałość o detale

...zostańmy w kontakcie

obrazy na płótnie ręcznie malowane

Najpopularniejsze kategorie

Obrazy przestrzenne 3D Abstrakcje Afryka Anioły

Najpopularniejsze kategorie

Kwiaty i owoce Martwa natura Architektura Feng Shui