Znajdź obraz po kolorze:

Piotr Blanke fotografie The Milieu PB8

Fotografia nowoczesna. Zdjęcia czarno białe.

Zajmuję się fotografią kreatywną skupioną wokół współczesnych zjawisk społecznych.

Zajmuje się fotografią aranżowaną, cyfrowym montażem i technikami mieszanymi. W swoich pracach łączy fotografię analogową, rysunek, techniki streetartowe, kolaże, skanowanie i grafikę 3D, tematycznie skupia się wokół aktualnych zjawisk społecznych takich jak: funkcjonowanie jednostek wobec technologii i wiary, opozycji człowieka  do natury oraz mechanizmów kultury masowej i konsumpcjonizmu.

Absolwent Akademii Sztuk Pięknych, student m.in.. pracowni fotografii Piotra Szymona. Następnie wieloletnia praca w agencjach reklamowych, która doprowadziła do powstania tego osobistego projektu fotograficznego.

 

Prace - występują w dwóch wielkościach - 55x55 oraz 110x110 cm


Linia klasy „Platinium” - wydruki realizowane w klasie Fine Art w technologii druku pigmentowego na 12 kolorowych drukarkach fotograficznych z zastosowaniem spektrofotometrzycznej kontroli barw.
Reprodukcje wykonywane na podłożu TETENAL Fine Art. Carton 308g - Szlachetny, bezkwasowy papier z elementami włókien bawełny, wyróżniający się szczególną miękkością obrazu. Idealny do druku prac wystawianych w galeriach, muzeach, etc. Rozdzielczość druku do 2880 dpi.

Numer katalogowy:PB8

Wymiary:55x55 cm

Materiał:Reprodukcje wykonywane na podłożu TETENAL Fine Art. Carton 308g - Szlachetny, bezkwasowy papier z elementami włókien bawełny

Kolorystyka:

Dostępność:dostępny

2100 PLN 1999 PLN

Zadaj pytanie dotyczące tego produktu

14+3=

Jeżeli masz własny, niepowtarzalny  pomysł na obraz ? Napisz do nas sklep@4decorator.pl, zadzwoń 662414190 lub Facebook - KLIKNIJ !


Nasza firma zajmuje się wykonywaniem obrazów na zamówienie, w dowolnej technice (farby olejne, akrylowe)  o dowolnych wymiarach oraz wybranym kolorze. Obraz na zamówienie może być kopią, może być malowany ze zdjęcia, wyszukany w internecie lub wszystko co przyjdzie Ci do głowy. Obrazy mogą być na prezent ślubny, świąteczny, urodzinowy bądź po prostu forma uszczęśliwienia drugiej osoby. Gwarantujemy profesjonalizm i szybkie wykonanie.

Rodo - 25 maja weszły w życie nowe przepisy o ochronie danych osobowych. W związku z tym udostępniamy ci informacje dotyczące przetwarzania przez nas Twoich danych osobowych- Znajdziesz je po kliknięciu w - LINK


Podana kwota jest ceną sprzedaży wszystkich części obrazu widocznych na zdjęciu.

EKOLOGICZNIE

Nasze obrazy wykonywane są z atestowanych materiałów zgodnych z wymogami ekologii, nie tracąc przy tym na wysokiej jakości

SZYBKA WYSYŁKA

Dbamy o Twój czas, dlatego wszystkie zamówienia obrazów w naszym sklepie internetowym realizujemy do 7 dni

ATRAKCYJNE CENY

Sprawdż naszą ofertę i przekonaj się, że posiadamy mnóstwo obrazów ręcznie malownaych w atrakcyjnej cenie

ORYGINALNE WZORY

Każdy z naszych obrazów cechuje nieszablonowy wzór, oryginalny pomysł, starannie dobrana kolorystyka oraz dbałość o detale

...zostańmy w kontakcie

obrazy na płótnie ręcznie malowane

Najpopularniejsze kategorie

Obrazy przestrzenne 3D Abstrakcje Afryka Anioły

Najpopularniejsze kategorie

Kwiaty i owoce Martwa natura Architektura Feng Shui